Kot Ceket Modası

Kot Ceket Modası

Modası geçmek bilmeyen kot ceketler sürekli tarz değiştiriyor ama asla dolabımızdan çıkmıyor. Geçtiğimiz sezonda kısa ve dar kot ceketler modayken bu sezon boyfrend, oversized kot ceketleri sokak modasında sıklıkla görüyoruz.

Hazır havalarda serinlemişken sizde kendinize favoriniz olan bir kot ceket belirleyin. Tarzına göre bir kot ceketi gündelik hayatta spor ayakkabıyla olduğu gibi özel görüşmeleriniz veya ofis için topuklu ayakkabıyla da kombinleyebilirsiniz.

Bu yıl işlemeli kot pantolonlardan sonra işlemeli kot ceketlerde ön plana çıktı. Dolabınızda zaten bir kot ceketiniz varsa ona armalar dikerek veya işlemeler yaparak benzersiz bir parçaya sahip olabilirsiniz.

 

Eğer boyunuz kısaysa uzun ve bol kot ceketler yerine daha kısa ve vücudunuza yapışan kot ceketler tercih etmenizde fayda var.

 

Kot ceketi yazlık elbisenizin üstüne giyebilirsiniz.

kot ceket 2kot ceket 1

 

 

Ofis için beyaz gömlek üzerine giyeceğiniz kot bir ceketle şıklığınızdan hiç birşey kaybetmeyeceksiniz.

kot ceket 3kot ceket 4

 

 

İster eteğin üstüne ister pantolonun üstüne olsun beyaz kot ceketler size kaliteli bir hava atacak.

kot ceket 5

kot ceket 6

 

 

Soğuklarda kalın bir kazağın üstüne kot ceket giyip şık olabilirsiniz.

kot ceket 7

 

 

Gece kombinleri içinde kot ceketlerden yardım alabilirsiniz. Deri etekler, saten gömlekler,dantel bluzlar gibi pek çok parçayı kot ceket ile tamamlayabilirsiniz.

kot ceket 8kot ceket 9

 

 

 

kot ceket 10  kot ceket 11 kot ceket 12 kot ceket 13 kot ceket 14 kot ceket 15  kot ceket 16 kot ceket 17  kot ceket 18 kot ceket 19 kot ceket 20 kot ceket 21 kot ceket 22 kot ceket 23  kot ceket 24 kot ceket 25 kot ceket 26

kot ceket 27  kot ceket 28  kot ceket 29 kot ceket 30 31

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir