Çantanız Hakkınızda Ne Söylüyor?

Kullandığınız çanta sizin yaşam tarzınız ve karakteriniz hakkında çok şey söyler. İşte bu yüzden en sevdiğiniz çantanız hakkında düşünmek için 1 dakikanızı ayırın. Sonra da çantanızın sizin hakkınızda ne söylediğini öğrenmek için aşağıdaki makaleyi okuyun.

 

BÜYÜK BOY ÇANTA

Oldukça meşgul bir iş kadınısınız ve gün boyunca ihtiyacınız olan herşeyi taşımak için büyük bir çanta tercih ediyorsunuz. Hatta içine müsait bir zamanda değiştirebilmek için babet gibi bir çift ayakkabı bile koymuş olabilirsiniz. Durmak, dinlenmek bilmeyen bir yapınız var ve çıktığınız her yolda sonuna kadar ilerliyorsunuz. Hırslı, temkinli ve çalışkansınız fakat sağlığınız için arada bir durup dinlenmeniz de gerekli.

 

KULLANIŞLI OMUZ ÇANTASI

Dünyayı gerçekten ciddiye alan ve ilişkilerinizde de buna oldukça dikkat eden birisiniz. Klasik stilleri, modern stillerle harmanlamaktan çekinmiyorsunuz. Bu da özgüveninizin yüksek olduğunun en büyük işareti. İnce zevkleriniz ile farkedilmeyi biliyorsunuz.

 

ÇAPRAZ ÇANTA

Rahatınıza düşkün ama tarzınızı da ortaya koyan birisiniz. Birkaç ufak makyaj eşyanızın ancak sığabileceği böyle bir çantayı tercih etmeniz kendinize olan güveninizin de güçlü bir göstergesi. İçine bir de telefonunuzu ve cüzdanınızı da koyduysanız dünyayı fethetmeye hazırsınız demektir.

BOHEM ÇANTA

Farklı olmayı ve bunu yansıtmayı seven birisiniz. Sizi klasik çantalar hiç mi hiç açmıyor. Bohem çantanız sizin renkli, dingin ve sıradanlıktan uzak olduğunuzu haykırıyor.

 

SIRT ÇANTASI

Sırt çantası daima özgürlüğün, gençliğin ve sportifliğin sembolü olmuştur. Fakat farklı kıyafetlerle doğru biçimde kullanıldığında ise tam bir sokak modası aksesuarı haline gelebilmektedir. Bu tarz çantalar sizin kullanışlılığa önem veren ve hayatta başkalarının isteklerine göre değil, kendi isteklerinize göre hareket eden özgürlükçü biri olduğunuzu fısıldar.

 

EL ÇANTASI

Tam bir dişilik sembolüsünüz. Kariyerinin doruğunda başarılı bir iş kadını ya da mantıklı seçimler yapmış gözde bir eşsiniz. Kendinizi gösteren kıyafetler ve yüksek topuklu ayakkabılar vazgeçilmezleriniz. Ayrıca bu kadar küçük bir çanta kullanmanız planlama ve strateji konusunda tam bir uzman olduğunuzun da işaretidir. Çünkü sadece kullanacağınız şeyleri yanınıza almışsınız demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir