2018-19 Sonbahar-Kış Moda Trendleri

Çok iddalı bir 2018-2019 Sonbahar/Kış modası bizi bekliyor.

2019’un en çarpıcı parçaları uzay çağından çıkmış gibi duran metalik renkte kıyafetler olabilir.

Geçtiğimiz sezonda görmeye alışık olduğumuz çiçek desenleri, yeni sezonda da hakimiyetini sürdürecek. Kışın soğuk ve kasvetli havasını çiçekli parçalarla dağıtabilirsiniz. Tepeden tırnağa bürünebileceğiniz gibi sadece tek bir parçada da kullanabilirsiniz.Bu yıl çarpıcı kırmızı tonları, turuncu ve pastel renkler dikkat çekiyor.

Bu sezon çok üşüyenlere yarayacak. Kat kat giyinmek artık moda oldu! Kıyafetlerinizin üzerine ya da altına ekleyeceğiniz katlar, soğuk havalarda sıcacık kalmanıza yardım ederken aynı zamanda sizi moda ikonuna çevirecek.

Kurtarıcı şıklığın vazgeçilmezi ekoseler yeni sezonda da renklenerek podyumun tozunu aldı. Aranız ekoselerle pek iyi değilse bu yıl aranızı düzeltmenin tam zamanı.

Bu kış şık pelerinlerle tiyatro sahnelerinden fırlamış gibi görüneceğiz. Battaniyeye benzer büyük parçalar ile rahatlığı ön planda tutun.

 

Yine eskilerden bir yükseliş kapitone! Pofuduk montlara çok yakışan bu dikiş tekniği; eteklerde, çantalarda ve paltolarda da kendini gösteriyor. Sade ama iddialı bir görünüm için kapitoneye gardırobunuzda yer verin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir